اخبار برگزیده

پروژه ی جدید "اشبه الناس بخمینی" یک تیر و بیش از ده ها نشان

❎روز دوشنبه دوازدهم بهمن ماه ۹۴ درست در آغاز مراسم سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی آقای در سخنانی بسیار تند و بی سابقه و تفرقه انگیز که قویاً بوی فتنه ای جدید می داد در دفاع غیر قانونی از صلاحیت سید حسن خمینی به نهاد شورای نگهبان حمله کرده و صلاحیت اعضای آن شورا که صلاحیت هاشمی نیز توسط همان شورا تأیید شده است را به شدت زیر سؤال برد.!

❎وی با مغالطه ای آشکار از عدم احراز صلاحیت ها با عنوان تحریک آمیز "رد صلاحیت ها" یاد کرده و با "اشبه الناس بخمینی" خواندن سید حسن خمینی نیز به تحریک مردم پرداخت.

❎وی در ادامه با بیان این جمله خطاب به شورای نگهبان که "چهی به شما اجازه ی قضاوت را داده است" ضمن زیر سؤال بردن وظایف شورای نگهبان و بدار معرفی کل جامعه نسبت به خانواده ی حضرت امام خمینی سلام الله علیه ، رسماً شورای نگهبان و سایر نهادها و مراجع قانونی را به عذر خواهی از بیت امام فرا خواند.

✳️در باره ی علل این اقدام هاشمی که کاملاً مشابه نامه ی توهین آمیز و بدون سلام سال ۸۸ بود که منجر به تحریک سران فتنه و شکل گیری فتنه ای بزرگ شده و خسارات فراوان و غیر قابل جبران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده و طمع دشمنان نظام و دخالتهای آشکار دشمنان قسم خورده ی اسلام و ایران و در صدر آنان شیطان بزرگ را در پی داشت ، گمانه زنی های فراوانی وجود دارد و صاحب نظران بر این عقیده اند که این سخنان نیز نسخه ی به روز شده ی همان نامه گستاخانه بوده و ظاهراً باید منتظر آثار و عوارض منفی آن باشیم.

✳️آن چه که در ادامه ملاحظه می کنید تنها بخشی از این احتمالات است که مبتنی بر سوابق رنگارنگ قبلی هاشمی و با توجه به نقش پررنگ وی در حوادث و رخدادهای پیشین تهیه و ارائه شده است :

بقیه در ادامه مطلب ...[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

پروژه ی جدید "اشبه الناس بخمینی" یک تیر و بیش از ده ها نشان

پروژه ی جدید "اشبه الناس بخمینی" یک تیر و بیش از ده ها نشان

پروژه ی جدید "اشبه الناس بخمینی" یک تیر و بیش از ده ها نشان

 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها